0 Kč

Fotografka

Gita Čopáková

Ráda bych zde stručně a jednoduše popsala, co je dobré vědět, než se spolu potkáme před focením. Ale nebojte se, vše Vám kdyžtak řeknu i osobně.

  1. Rezervace termínu focení - rezervaci prosím učiňte písemně, ať mám vše pěkně "černé na bílém". Využít můžete soukromou zprávu na Facebooku, kontaktní formulář, e-mail info@foto-gita.cz nebo telefon 776 363 538. Prosím, objednávejte se ideálně na všední dny. Pokud máte volno jen o víkendu, tak upřednostňuji sobotu. Neděle je jedinný volný den, který chci naplno věnovat své rodině. Výjimkou jsou křtiny.
  2. Výběr typu focení - náplní mé práce jsou portréty, rodinné focení, glamour, svatební focení, těhotenské focení, newborn, focení dětí, produktové focení, narozeninový fotokoutek, maturitní foto, školkové foto a nově také generační focení. Focení pohřbů nenabízím.
  3. Focení v ateliéru/exteriéru - u všech typů focení si můžete vybrat, zdali se chcete fotit venku nebo v ateliéru. V případě externího focení jsme závislí na počasí. Proto se termín upřesňuje až několik dní před focením.
   Vemte si s sebou pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte dobře. Doporučuji vybrat kousky bez textů a obrázků, pokud to vyloženě není Vaše přání nebo speciální záměr.
  4. Výběr snímků - po focení si na Vás vezmu e-mailovou adresu, na kterou Vám následně zašlu odkaz, kde si budete moci vybrat snímky k úpravě. Vybírat je možné ze všech použitelných záběrů a výběr se provádí do 3 dnů od zaslání náhledů.
  5. Platba se provádí:
   1. hotově ihned po focení nebo lze využít platbu přes mobilní banku, např. QR kódem.
   2. v případě focení vyhlášeného jako "UDÁLOST", tedy kdy se fotí pouze v několika časových termínech (například Glamour nebo vánoční či jiné minifocení) se NOVĚ bude platba provádět předem, DO 3 DNŮ od sjednání termínu, na účet č. 228941042/0600 jako REZERVACE VAŠEHO TERMÍNU. Toto opatření je z důvodu, kdy si někteří objednají termín a pak nepřijdou. Nevyužitý termín by přitom rád měl někdo jiný. Na e-mail info@foto-gita.cz mi pošlete fakturační údaje. Po připsání částky na účet obdržíte doklad o zaplacení a termín je Váš. Termín není možné zrušit, pouze přesunout. V případě, že focení odmítnete, zaplacená částka Vám propadne.
   3. v případě služeb nad rámec balíčku pošlete požadovanou částku do 3 dnů od výběru snímků k úpravě na č. ú. 228941042/0600. Fakturační údaje zašlete na e-mail info@foto-gita.cz. Po připsání částky na účet obdržíte doklad o zaplacení.
  6. Hotové snímky/fotografie obdržíte do 4 týdnů (od výběru snímků k úpravě).
  7. Po obdržení hotových snímků/fotografií budu ráda za Vaši zpětnou vazbu či napsání reference na Facebooku.

Těším se na Vás :-)

Chcete krásné fotografie?

Chcete krásné fotografie?

Zavolejte mi a nebo napište a můžeme si nezávazně promluvit o tom co by jste od focení očekávali.

Ozvěte se mi

Rozcestník

O mně

Jmenu ji se Gita Čopáková a fotografování je můj život.  Jsem fotografka tělem i duší. Miluji svou práci a ráda dělám svými fotografiemi radost ostatním. 

Více

fotograf 2.jpg

Proč mě?

Mou předností je profesionalita, přátelský přístup a především kvalitní fotografie.

Portfólio


Služby

Nabízím různé balíčky služeb. V případě nestandartních požadavků jsem schopna Vám učinit nabídku.

CENÍK